Fără TVA: 24,35 lei
| Cantitate | Pret fara TVA | Pret cu TVA |
| 10+ | 24,35 lei | 29,46 lei |
| 100+ | 19.85 lei | 24,02 lei |
| 1000+ | 15.45 lei | 18,69 lei |
| 1500+ | 13.66 lei | 16,53 lei |
| 3000+ | 12.67 lei | 15,33 lei |
Tadiran
SL750 / PR este o baterie cu litiu de dimensiune 1/2 AA, cu pini radiali, care este ideală pentru aplicații stand-by pe termen lung.
Acest produs excelează în special în aplicațiile în care sunt
necesare impulsuri înalte în timpul funcționării, de exemplu
sisteme de alarmă wireless.
Bateriile Tadiran sunt cunoscute datorită densității mari de energie și tensiunii terminale ridicate. Acestea au o auto-descărcare extrem de scăzută (mai puțin de 1% pe an) și o temperatură de funcționare mare între -55ºC și + 85ºC. Aceste baterii sunt etanșate ermetic pentru a asigura protecția împotriva scurgerilor.
Pentru comenzi mai mici de 10 bucăți, vă rugăm să ne contactați telefonic la 0735562644 sau prin e-mail la roccasiccp@yahoo.com.
Dacă produsul nu este pe stoc:
- la comenzile mai mici de 2000 lei se adaugă costul transportului extern = 250 lei + tva
- comanda minimă este de 10 buc./produs.
| Baterii | |
| Capabilitate de puls de curent | 100 mA |
| Capacitate nominala | 1.1 Ah |
| Caracteristici | Nereînărcabilă |
| Continut litiu | 0.35 g |
| Curent maxim de descarcare | 50 mA |
| Curent nominal | 1 mA |
| Dimensiuni | ½ AA |
| Greutate | 9.6 g |
| Interval temperatura | −55°C ... +85°C |
| Tensiune nominala | 3.6 V |
| Volum | 4 cm3 |




